46W-NKO48H-CWO
Manufacturer Part Number:
46W-NKO48H-CWO
Part of Description:
PMI .250" LED 48V WIRE CLEAR ORG
Current :
15mA
Lamp Color :
Orange
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
7.11mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
8000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
48V