46W-NWL28H-NWO
Manufacturer Part Number:
46W-NWL28H-NWO
Part of Description:
PMI .250" LED 28V WIRE DIFF CWHT
Current :
15mA
Lamp Color :
White, Warm
Lens Size :
7.11mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
1800mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle :
50°
Voltage :
28V