46W-NKG60H-CGO
Manufacturer Part Number:
46W-NKG60H-CGO
Part of Description:
PMI .250" LED 60V WIRE CLEAR GRE
Current :
7mA
Lens Size :
7.11mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
60V