91-NWW120-CWO
Manufacturer Part Number:
91-NWW120-CWO
Part of Description:
PMI LED .290" HI-HAT
Current :
3.5mA
Lamp Color :
White, Cool
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
8.50mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
6150mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Ratings :
AC
Viewing Angle :
30°
Voltage :
120V