91-NWR120-NRO
Manufacturer Part Number:
91-NWR120-NRO
Part of Description:
PMI LED .290" HI-HAT
Current :
3.5mA
Lens Size :
7.10mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Product Status :
Obsolete
Ratings :
AC
Voltage :
120V