91-NWL24H-CWO
Manufacturer Part Number:
91-NWL24H-CWO
Part of Description:
PMI .290" 24V HI-HAT WHITE
Current :
17mA
Lamp Color :
White, Warm
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
8.50mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
4700mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Viewing Angle :
30°
Voltage :
24V