91-NWA24H-CAO
Manufacturer Part Number:
91-NWA24H-CAO
Part of Description:
PMI LED .290" HI-HAT
Current :
17mA
Lens Size :
8.50mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Voltage :
24V