91-BG24H-CGO
Manufacturer Part Number:
91-BG24H-CGO
Part of Description:
PMI .290" 24V HI-HAT GREEN
Current :
17mA
Lens Size :
8.50mm Dia
Millicandela Rating :
4.7mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Product Status :
Obsolete
Viewing Angle :
60°
Voltage :
24V