46W-NKB24H-NBO
Manufacturer Part Number:
46W-NKB24H-NBO
Part of Description:
PMI .250" LED 24V WIRE DIFF BLU
Current :
15mA
Lens Size :
7.11mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
24V