464W-NWW48H-CWO
Manufacturer Part Number:
464W-NWW48H-CWO
Part of Description:
PMI .250" LED 48V WIRE CLEAR CWH
Current :
9.5mA
Lamp Color :
White, Cool
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
2500mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle :
50°
Voltage :
48V