464W-NKB60H-NWO
Manufacturer Part Number:
464W-NKB60H-NWO
Part of Description:
PMI .250" LED 60V WIRE DIFF BLU
Current :
7mA
Lamp Color :
Blue
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
3000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
60V