46W-BA120-NAO
Manufacturer Part Number:
46W-BA120-NAO
Part of Description:
PMI .250" LED 120V WIRE DIFF AMB
Current :
3.5mA
Lens Size :
7.11mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
AC
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
120V