46W-ALP48H-CYO
Manufacturer Part Number:
46W-ALP48H-CYO
Part of Description:
PMI .250" LED 48V WIRE CLEAR AMB
Current :
2mA
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
7.11mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
48V