46W-BCA24H-CWO
Manufacturer Part Number:
46W-BCA24H-CWO
Part of Description:
PMI .250" LED 24V WIRE CLEAR AMB
Current :
17mA
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
7.11mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
24V