46W-LRG48H-NWO
Manufacturer Part Number:
46W-LRG48H-NWO
Part of Description:
PMI .250" LED 48V WIRE DIFF RED/
Current :
15mA
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
7.11mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
48V