46W-LRG28H-CGO
Manufacturer Part Number:
46W-LRG28H-CGO
Part of Description:
PMI .250" LED 28V WIRE CLEAR RED
Current :
16.5mA
Lens Color :
Green
Lens Size :
7.11mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
28V