464W-NKO48H-NAO
Manufacturer Part Number:
464W-NKO48H-NAO
Part of Description:
PMI .250" LED 48V WIRE DIFF ORG
Current :
15mA
Lamp Color :
Orange
Lens Color :
Amber
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
8000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
48V