46W-LRG15H-NRO
Manufacturer Part Number:
46W-LRG15H-NRO
Part of Description:
PMI .250" LED 15V WIRE DIFF RED/
Current :
24mA
Lens Color :
Red
Lens Size :
7.11mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
15V