464W-NKO28H-CWO
Manufacturer Part Number:
464W-NKO28H-CWO
Part of Description:
PMI .250" LED 28V WIRE CLEAR ORG
Current :
16.5mA
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
28V