464W-NKO120-NAO
Manufacturer Part Number:
464W-NKO120-NAO
Part of Description:
PMI .250" LED 120V WIRE DIFF ORG
Current :
3.5mA
Lens Color :
Amber
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
AC
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
120V