464-NWG120-CGO
Manufacturer Part Number:
464-NWG120-CGO
Part of Description:
PMI .250" LED 120V TAB CLEAR GRE
Current :
3.5mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
2400mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
AC
Voltage :
120V