464W-NKL120-NWO
Manufacturer Part Number:
464W-NKL120-NWO
Part of Description:
PMI .250" LED 120V WIRE DIFF WWH
Current :
3.5mA
Lamp Color :
White, Warm
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
9200mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
AC
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
120V