464W-NKG48H-NWO
Manufacturer Part Number:
464W-NKG48H-NWO
Part of Description:
PMI .250" LED 48V WIRE DIFF GREE
Current :
9.5mA
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
48V