464-NWB24H-NWO
Manufacturer Part Number:
464-NWB24H-NWO
Part of Description:
PMI .250" LED 24V TAB DIFF BLU
Current :
15mA
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
24V