464-NWB12H-CWO
Manufacturer Part Number:
464-NWB12H-CWO
Part of Description:
PMI .250" LED 12V TAB CLEAR BLU
Current :
15mA
Lamp Color :
Blue
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
700mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Viewing Angle :
45°
Voltage :
12V