464-NWB120-NWO
Manufacturer Part Number:
464-NWB120-NWO
Part of Description:
PMI .250" LED 120V TAB DIFF BLU
Current :
3.5mA
Lamp Color :
Blue
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
700mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
AC
Viewing Angle :
45°
Voltage :
120V