464W-NWA120-CYO
Manufacturer Part Number:
464W-NWA120-CYO
Part of Description:
PMI .250" LED 120V WIRE CLEAR AM
Current :
3.5mA
Lamp Color :
Amber
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
2800mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
AC
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle :
30°
Voltage :
120V