464W-GAR24H-NYO
Manufacturer Part Number:
464W-GAR24H-NYO
Part of Description:
PMI .250" LED 24V WIRE DIFF GREE
Current :
17mA
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
24V