464-NWR15H-CRO
Manufacturer Part Number:
464-NWR15H-CRO
Part of Description:
PMI .250" LED 15V TAB CLEAR RED
Current :
24mA
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Red
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
2800mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
15V