464-NKL24H-NWO
Manufacturer Part Number:
464-NKL24H-NWO
Part of Description:
PMI .250" LED 24V TAB DIFF WWHT
Current :
15mA
Lamp Color :
White, Warm
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
9200mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
24V