464-NKA28H-NYO
Manufacturer Part Number:
464-NKA28H-NYO
Part of Description:
PMI .250" LED 28V TAB DIFF AMBER
Current :
16.5mA
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
28V