464-RLP48H-NRO
Manufacturer Part Number:
464-RLP48H-NRO
Part of Description:
PMI .250" LED 48V TAB DIFF RED
Current :
2mA
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
48V