464-NWO48H-NWO
Manufacturer Part Number:
464-NWO48H-NWO
Part of Description:
PMI .250" LED 48V TAB DIFF ORG
Current :
15mA
Lamp Color :
Orange
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
2000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
48V