464-NWA15H-CAO
Manufacturer Part Number:
464-NWA15H-CAO
Part of Description:
PMI .250" LED 15V TAB CLEAR AMBE
Current :
24mA
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
15V