464-NKW120-CWO
Manufacturer Part Number:
464-NKW120-CWO
Part of Description:
PMI .250" LED 120V TAB CLEAR CWH
Current :
3.5mA
Lamp Color :
White, Cool
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
9200mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
AC
Viewing Angle :
20°
Voltage :
120V