464-LRG60H-NRO
Manufacturer Part Number:
464-LRG60H-NRO
Part of Description:
PMI .250" LED 60V TAB DIFF RED/G
Current :
9mA
Lens Color :
Red
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
60V