464-RAG24H-CRO
Manufacturer Part Number:
464-RAG24H-CRO
Part of Description:
PMI .250" LED 24V TAB CLEAR RED/
Current :
17mA
Lens Color :
Red
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
24V