464-GAR12H-CYO
Manufacturer Part Number:
464-GAR12H-CYO
Part of Description:
PMI .250" LED 12V TAB CLEAR GREE
Current :
20mA
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Voltage :
12V