464-NWL12H-CWO
Manufacturer Part Number:
464-NWL12H-CWO
Part of Description:
PMI .250" LED 12V TAB CLEAR WWHT
Current :
15mA
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
12V