464-NWG48H-CWO
Manufacturer Part Number:
464-NWG48H-CWO
Part of Description:
PMI .250" LED 48V TAB CLEAR GREE
Current :
9.5mA
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
48V