464-BR60H-CRO
Manufacturer Part Number:
464-BR60H-CRO
Part of Description:
PMI .250" LED 60V TAB CLEAR RED
Current :
9mA
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
60V