464-NWG28H-NGO
Manufacturer Part Number:
464-NWG28H-NGO
Part of Description:
PMI .250" LED 28V TAB DIFF GREEN
Current :
15mA
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
28V