464-BR28H-CRO
Manufacturer Part Number:
464-BR28H-CRO
Part of Description:
PMI .250" LED 28V TAB CLEAR RED
Current :
16.5mA
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
28V