464-NKA48H-NYO
Manufacturer Part Number:
464-NKA48H-NYO
Part of Description:
PMI .250" LED 48V TAB DIFF AMBER
Current :
15mA
Lamp Color :
Amber
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
3600mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Voltage :
48V