464-NWW28H-CWO
Manufacturer Part Number:
464-NWW28H-CWO
Part of Description:
PMI .250" LED 28V TAB CLEAR CWHT
Current :
15mA
Lamp Color :
White, Cool
Lens Size :
9.91mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
2500mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Viewing Angle :
50°
Voltage :
28V