405-NWW120-CWO
Manufacturer Part Number:
405-NWW120-CWO
Part of Description:
PMI .250" LED 120V TAB CLEAR CWH
Current :
3.5mA
Lamp Color :
White, Cool
Millicandela Rating :
2500mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
AC
Viewing Angle :
50°
Voltage :
120V