405-RAG60H-NRO
Manufacturer Part Number:
405-RAG60H-NRO
Part of Description:
PMI .250" LED 60V TAB DIFF RED/A
Current :
9mA
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
60V