405-NWR60H-NRO
Manufacturer Part Number:
405-NWR60H-NRO
Part of Description:
PMI .250" LED 60V TAB DIFF RED
Current :
9mA
Lamp Color :
Red
Millicandela Rating :
2800mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Viewing Angle :
30°
Voltage :
60V