405-NWR48H-NWO
Manufacturer Part Number:
405-NWR48H-NWO
Part of Description:
PMI .250" LED 48V TAB DIFF RED
Current :
15mA
Lamp Color :
Red
Millicandela Rating :
2800mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Viewing Angle :
30°
Voltage :
48V