405-NWR48H-CRO
Manufacturer Part Number:
405-NWR48H-CRO
Part of Description:
PMI .250" LED 48V TAB CLEAR RED
Current :
15mA
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
48V